Bengü Arslan | Neler Yaparız?
19080
page-template-default,page,page-id-19080,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

Neler Yaparız?

STRATEJİK İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI
STRATEJİK İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Algı yönetimi, bir kurum ve kuruluş gelecek değerini yükseltmenin en temel unsuru. Bir kurum veya markanın algılanan tüm değerlerini doğru yönetmek, iş hedeflerini doğru anlamayı ve doğru mesajları doğru sosyal paydaşlara belli bir plan çerçevesinde aktarmayı gerektiriyor. Biz, belirlediğimiz iletişim yaklaşımıyla iş ortağımızın tüm sosyal paydaşlarıyla iletişim süreçlerini planlıyor; ölçülebilir hedefler koyarak, marka değerini yönetiyoruz. Anlık projelere değil, sosyal içerikleri ile toplumda fark yaratan uzun soluklu projelerle hizmet veriyoruz.

İÇERİK YÖNETİMİ
İÇERİK YÖNETİMİ

Markaların imajlarına, konumlandırmalarına ve tonlarına uygun içerikler üreterek imajlarına katkıda bulunuyoruz. İletişiminizi güçlendirip hep güncel kalacak ve tüketici gözünde profesyonel ve dinamik görüneceksiniz. İçeriğinizi fotoğraflarla, illüstrasyonlarla ya da inografikle desteklemek isterseniz size A'dan Z'ye hizmet verebilecek ekibe sahibiz. Siteniz ya da kataloğunuz için ürün fotoğraf çekimleri, reklam kampanyalarınız için illüstrasyon çalışmaları ve hem web siteniz hem de sosyal medya kanallarınız için infografikler hazırlıyoruz, bunları içerik çalışmanızla bir bütün halinde sunuyoruz.

MODA VE STİL DANIŞMANLIĞI
MODA VE STİL DANIŞMANLIĞI

Sabahları dolabın önünde dikilenlerden ve denediğiniz onlarca parçanın ardından yine her zaman ki giydiğiniz kombini giyemeden edemeyenlerden misiniz? Dolabınızda uzun zamandır bekleyen parçaları yeni parçalarla kombinleyerek geri kazansanız nasıl olur mesela... Paranızı daha verimli giyeceğiniz, vücudunuza ve stilinize uygun kıyafetlere yatırsanız... Bununla da kalmayıp; stilinize dair övgüler almaya başlayıp, özgüveniniz yüksek bir şekilde kendinizi evden dışarı atsanız.... Fena olmaz öyle değil mi? Stil danışmanlığı ulaşılamaz bir hizmet değil. Hem kadın hem erkek için sunduğumuz stil danışmanlığı hizmetinden siz de faydalanın, sizin de stil danışmanınız olsun!

KURUMSAL YAYINCILIK
KURUMSAL YAYINCILIK

Üzerinde markanızın logosunun bulunduğu her yayın, markanıza ait algıyı koruyacak ve yüceltecek bir hedefle hazırlanmalıdır. Sizin beirlediğiniz ya da bizim önereceğimiz bir konsept çerçevesinde hazırlanan kurumsal ve kurum içi dergiler, prestij yayınları, advertorial röportaj ve portal içerikleri, sizi en etkin biçimde tanıtacak ve markanıza katma değer sağlayacaktır.

http://instagram.takipcisatinal.net